Kalender sağlık

Karşıyaka medikal

}

Teslimat BilgileriKalender Sağlık


Teslimat Bilgileri

Siparişiniz, Yurtiçi Kargo veya Ups Kargo firması tarafından teslim edilecektir.1000 tl ye kadar olan siparişlerinizde 9.99 tl sabit kargo ücreti sipariş tutarına yansıyacaktır.1000 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsizdir.

Siparişiniz kargo firması tarafından size teslim edilene kadar www.kalendersaglik.com sorumluluğu ve güvencesi altındadır.

Satın aldığınız ürün, sipariş sırasında belirttiğiniz tercihleriniz doğrultusunda size özel olarak hazırlanır.Siparişleriniz, fatura belgesi ile belirteceğiniz adrese güvenli olarak teslim edilir.

Dilerseniz teslimat ve fatura adreslerini farklı vererek, faturanızın kendinize, siparişinizin dilediğiniz adrese ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Siparişinizin kargo firmasına kaç gün içinde teslim edileceği, satın aldığınız ürüne ait detay sayfasında belirtilmektedir. (Stoğumuzda olan ürünler için 1-2 iş günü, üretilmesi gereken ürünler için 3-4 iş günü)

Hazırlanan siparişler, kargo firmasına Cumartesi, Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslim edilmektedir.

Kargo firması Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslimat yapmaktadır.

Teslimat adresinde alıcının bulunamaması halinde, kargo firması ziyaret ihbar notu bırakmaktadır. Adresine, ziyaret ihbar notu bırakılan alıcının 3 gün içinde kargo firmasıyla irtibata geçmemesi halinde, kargo firması paketi www.kalendersaglik.com 'a geri getirir.

Siparişinizin durumunu “SİPARİŞLERİM” butonuna tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Bu konulardaki her türlü soru ve sorununuz için iletişim formu'nu kullanarak yada 0232 382 54 99 – 0544 382 54 99 nolu telefonlardan bizimle iletişim kurabilirsiniz.