Kalender sağlık

Karşıyaka medikal

}

Sıkça Sorulan SorularKalender Sağlık


Nasıl üye olabilirim? Üye olmak için bir ücret ödemem gerekir mi?

Ana sayfada bulunan "Üye Ol" butonuna tıklayarak üyelik formunu doldurabilirsiniz. Üyelik tamamen ücretsiz ve çok kolay.

Neden Üye olmam gerekiyor?

Üye olmanın birçok yararı var.Birincisi , yalnızca üyelerimiz tüm fiyatları görüp satın alabilir.İkincisi, sizin e-posta adresinize ve telefon numaranıza ihtiyacımız var ki, herhangi bir olağanüstü durumda size ulaşıp siparişinizi hatasız olarak en kısa sürede ulaşmasını sağlayalım.Üçüncüsü, açık adresinizi ve adres tarifinizi sadece bir kere kayıt olurken verdiğinizde her sipariş için tekrar tekrar bu bilgileri girmenize gerek kalmayacaktır.

Siparişimi farklı bir adrese yönlendirebilirmiyim ?

Evet . Adreslerim bölümünde dilediğiniz kadar adres oluşturup her siparişinizi dilediğiniz adrese gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Sisteminize verdiğim kredi kartı numaram başkaları tarafından görüntülenebilir mi ?

128 bit SSL şifreleme tekniğiyle şifrelenen bilgilerinizin onayı, Sanal POS sistemleri üzerinden ilgili banka ile irtibat kurularak alınır. Bilgiler hiçbir şekilde kalendersaglik.com yetkililerine veya üçüncü şahıslara ulaşmaz. Ayrıca bilgileriniz kayıt altına alınmaz.

Ödememi Online Kredi Kartı ile gerçekleştirerek sipariş verdim ve daha sonra siparişimi iptal etmek istiyorum, ne yapmam gerekiyor?

Çağrı Merkezi ya da Canlı Yardım'dan yapacağınız görüşme neticesinde siparişiniz iptal edilecektir ve tutar hesabınıza iade edilecektir. İadenin ekstrenize yansıması bankanıza bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Ödemesini Online Kredi Kartı ile gerçekleştirdiğim siparişi iptal ettim, ücret iade prosedürü nedir?

Siparişinizin tutarı hemen iade edilmektedir fakat iadenin ekstrenize yansıması bankanıza bağlı olarak değişiklik gösterebilir.